1. BENDROSIOS SĄLYGOS

1.1. Šis dokumentas reglamentuoja Pardavėjo ir Pirkėjo abipuses teises, pareigas ir atsakomybę, taikomą perkant prekes internetu elektroninėje parduotuvėje ElinabyElina.

1.2. Tais atvejais, kai naudojamasi šia interneto svetaine, įskaitant prisijungimą prie jos ir joje nurodytų prekių pirkimą, taikomos toliau nurodytos nuostatos ir sąlygos. Šios nuostatos ir sąlygos, kurios išdėstomos toliau, gali būti bet kuriuo metu pakeistos, apie tai nepateikiant jokio papildomo pranešimo.

 

  1. ŠALYS IR JŲ KONTAKTINIAI DUOMENYS

2.1. Pardavėjas: ElinabyElina, asmuo – Elina Kulevičiūtė, individualios veiklos nr. 714913. Telefonas: +370 610 80342; el. paštas: info@elinabyelina.com

  1. UŽSAKYMO IR APMOKĖJIMO TVARKA

3.1. Pirkdamas prekes, Pirkėjas jas paima virtualiai ir įdeda į virtualų krepšelį.

3.2. Pirkėjas pateikia duomenis, kurių būtinai reikia tam, kad būtų galima įvykdyti užsakymą, t. y. vardą, pavardę, telefono numerį, pristatymo adresą ir pan.

3.3. Momentas, kai Pirkėjas paspaudžia užsakymą patvirtinantį mygtuką, laikomas sutarties sudarymo momentu.

3.4. Kai Pirkėjas el. paštu gauna patvirtinimą apie sutarties sudarymą, laikoma, kad Pardavėjas užsakymą priėmė.

3.5. Pirkėjas įsipareigoja, kad sumokės ir už savo užsakytas prekes, ir jų pristatymo mokestį.

3.6. Jei Pirkėjas nesumokėjo mokėtinų sumų, laikoma, kad užsakymas yra atšauktas.

3.7. Už prekes mūsų parduotuvėje galite atsiskaityti pavedimu, naudodamiesi elektroninės bankininkystės paslauga prisijungdami prie www.paysera.lt  bei teikiamų populiariausių šalies e-bankų sistemų.

3.8. Už prekių grąžinimą sumoka Pirkėjas. Su prekių pakeitimų susijusias išlaidas sumoka Pirkėjas. Prekių grąžinimo atveju visus banko mokesčius, susijusius su pinigų grąžinimu į Pirkėjo sąskaitą, sumoka Pirkėjas. Tačiau tuo atveju, jei nustatytume, jog grąžintos prekės iš tikrųjų yra su defektais, atlikę prekės pakeitimą kokybiška preke, pašto išlaidas grąžinsime. Atsakomybę galime prisiimti tik gavę grąžinamą prekę ir patvirtinę trūkumus.

3.9. Jei Pirkėjas pateikė neteisingą informaciją arba netikslų adresą, jis įsipareigoja atlyginti Pardavėjui visas su pristatymu susijusias išlaidas.

3.10. Pirkėjai, kurių prekės pristatymo šalis yra ne Europos Sąjungoje, įsipareigoja sumokėti visus importo mokesčius, muitų mokesčius ir (arba) tarpininkavimo mokesčius, sumokėtus už jūsų užsakyme nurodytų prekių gabenimą arba paskirstymą.

 

 

  1. ASMENS DUOMENŲ APSAUGA IR JŲ SAUGUMAS

4.1. Pirkėjo vardo ir pavardės, telefono numerio, prekių pristatymo adreso, el. pašto adreso ir duomenų apie mokėjimo būdą Pardavėjas reikalauja tam, kad galėtų įvykdyti Pirkėjo užsakymą.

4.2. Siekdami toliau plėtoti ir tobulinti interneto svetainę, bus rengiamos apklausos ir kitokiais būdais prašoma pateikti informaciją apie tai, kaip yra naudojamasi Pardavėjo ElinabyELina interneto svetaine.

4.3. Pirkėjo pateikti duomenys Pardavėjui leidžia įvykdyti užsakymą bei suteikti paslaugas.

4.4. Galimybe, kad Pirkejui Pardavėjas siųs informaciją apie ElinabyELina produktus, paslaugas ir išsamius duomenis apie akcijas bei ypatingus pasiūlymus.

 

4.5. Naudodamiesi šia interneto svetaine, Pirkėjas sutinka, kad:

4.5.1. siekiant aptarti Pirkėjo užsakymą arba atsakyti į Pirkėjo pateiktą klausimą, su Pirkėju būtų susisiekta el. paštu arba telefonu;

4.5.2. Pirkėjo būtina informacija gali būti perduota siuntų gabenimo tarnybai tam atvejui, jei jai reikėtų su Pirkėju susisiekti dėl Pirkėjo užsakymo pristatymo.

4.6. Pirkėjas nusprendęs pirkti ElinabyElina interneto svetainėje, pripažįsta, kad pritaria šioms Pirkimo taisyklėms, ir sutinka, kad minėta informacija būtų pateikta siuntų gabenimo tarnybai, kuri tą informaciją gali saugoti apskaitos tikslu.

4.7. Bet kokia Pirkėjo pateikta informacija bus tvarkoma laikantis tinkamo diskretiškumo ir pagal Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą. Todėl Pirkėjo asmens duomenų Pardavėjas įsipareigoja neparduoti trečiosioms šalims, nenaudoti tikslais, kurie būtų nesusiję su Pardavėjo ir Pirkėjo santykiais.

4.8. Informacija, kurią Pirkėjas pateikia Pardavėjui, bus naudojama tokiais tikslais:

4.8.1. užsakymui išsiųsti;

4.8.2. pateikti siuntų gabenimo tarnybai duomenis apie pristatymo vietą ir Pirkėjo duomenis susisiekti tam, kad reikalui esant, ji galėtų kreiptis ir pasitikslinti, kad būtent Pirkėjas pateikė užsakymą; taip pat tam, kad galėtų patvirtinti gavimą arba išspręsti kokias nors iškilusias problemas;

4.8.3. susirašinėti el. paštu ateityje dėl galimų pasiūlymų, kurie Pirkėjui galėtų būti naudingi (tuo atveju, jei būtų gautas Pirkėjo išankstinis sutikimas).

4.8.4 Visi Pirkėjo pateiktos informacijos elementai yra naudojami tik siekiant patvirtinti Pirkėjo tapatybę ir operatyviai pristatyti užsakymą.

 

4.9. Siekdami, kad Pirkėjas žinotų, jog tam, kad užšifruoti Pirkėjo siunčiamus asmens duomenis ir kitą įslaptintą informaciją, Pardavėjas naudoja standartinį šifravimo perduodant duomenis internetu kriptografinį protokolą SSL (angl. secure sockets layer).

 

  1. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

5.1. Pardavėjas ir Pirkėjas įsipareigoja neatskleisti trečiosioms šalims jokių šio dokumento sąlygų, išskyrus valstybės, vyriausybines ir teisėsaugos institucijas, kurios įstatymuose nustatyta tvarka turi teisę gauti tokią informaciją.

 

Pristatymas ir grąžinimas

 

Prekių pristatymas

  • Pardavėjo tikslas – per 3-8 darbo dienas perduoti siuntų gabenimo tarnybai nuo Pirkejo apmokėjimo uz prekes.

1.2. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų nesilaikymą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatytos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Pirkėjas privalo nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu siunta gaunama pažeistoje pakuotėje, jeigu siuntoje gautos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis, nepilna prekės komplektacija.

1.2.3 Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje trunka 1-3 d.d. (paslaugą teikia AB „Lietuvos paštas“). Pirkėjui pageidaujant, prekės gali būti siunčiamos per Pirkejo pasirinkta kurjerį; tokiu atveju Pirkėjas sumoka pristatymo kainą, kuri priklauso nuo užsakytų prekių bendro svorio ir kurjerio paslaugų tarifų.

1.2.4 Siuntų gabenimo tarnyba įsigytas prekes Pirkėjo nurodytu adresu pristato:

1.2.5. per 3-4 darbo dienas, jei prekės pristatomos Lietuvoje (po prekių paruošimo ir išsiuntimo);

1.2.6 per 3-18 darbo dienų jei prekės pristatomos ES šalyse (po prekių paruošimo ir išsiuntimo).

1.2.7 Pristatymo kainos į užsienio valstybes – daugiau informacijos www.post.lt

 

1.4. Išsiuntę jums užsakymą, iš karto jums išsiųsime ir pranešimą, kuriame bus nurodytas siuntos numeris.

  1. Prekių grąžinimas

2.1. Pagal Lietuvos Respublikos teisės aktuose (2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymas Nr. 271 ir 2001 m. rugpjūčio 17 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymas Nr. 258) nustatytą tvarką Pirkėjas turi teisę pristatytas prekes grąžinti per 14 dienų nuo jų pristatymo dienos.

2.2 Grąžinamų arba keičiamų kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas. Pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos.

2.3. Pardavėjas supranta, kad gali būti, jog dėl įvairių kompiuterio ar monitoriaus charakteristikų ir (arba) nustatymų elektroninėje parduotuvėje demonstruojamo ir originalaus produkto išvaizda skirsis. Pardavėjas neatsako už jokius tokiu pagrindu Pirkėjo priimtus sprendimus.

2.4. Pakeisti prekes kitomis arba jas grąžinti galima tik tais atvejais, jei prekės nebuvo naudotos, jei jos neišpurvintos ir jei nepažeistos pačios prekės, jų etiketės ir pakuotė.

2.5. Grąžinant prekes arba jas pakeičiant kitomis, reikia grąžinti ir bet kokį buvusį apsauginį apvalkalą, į kurį buvo įdėtos pristatytos prekės. Visais įmanomais atvejais būtina naudoti originalią pakuotę.

2.6. Mes galime pakeisti prekę tik kita jai lygiaverte preke net ir tais atvejais, jei pageidautumėte pakeisti dydį ar spalvą. Jei pageidaujate prekę pakeisti kitos rūšies preke, tokiu atveju įsigyta prekė turi būti atitinkama tvarka grąžinama, o nauja įsigyjama pagal šioje interneto svetainėje taikomą prekių įsigijimo tvarką.

2.7. Pirkėjo prašymas grąžinti prekę arba pakeisti ją kita turi būti pateikiamas raštu, pridedant prekių pirkimą patvirtinantį įrodymą.

2.8. Pinigai už grąžintas prekes Pirkėjui gali būti grąžinti per 5darbo dienas nuo prekių grąžinimo Pardavėjui dienos ir Pardavėjo patvirtinimo, kad prekes jis priėmė kaip grąžintas. Prekių pristatymo mokestis nėra grąžinamas.

2.9. Atsakomybės už negautas grąžinamas prekes mes neprisiimame. Prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

2.10. Prašymas leisti grąžinti prekę apdorojamas per 48 valandas nuo jo gavimo. Tačiau laikotarpiais, kai apkrovos būna didelės, dėl pašto tarnybų vėlavimo arba nedarbo dienų apdorojimas gali užtrukti ilgiau. Šiems atvejams priskiriami sezoninių arba akcijinių išpardavimų laikotarpiai, pavyzdžiui, per Kalėdu, Naujųjų Metų laikotarpį ir pan.

2.11. Per Kalėdų laikotarpį, po lapkričio 1 d. įsigytas prekes kitomis prekėmis galima pakeisti iki kitų metų sausio 8 d.